Recepty: Domácí pekárna

Domácí pekárna Domácí pekárny nám přinesli do života nejen možnost připravit si vlastní chléb, ale také pro mnoho domácích kuchařek či kuchařů, kteří preferují způsob své výroby, časově úspornou a velice nenáročnou přípravu pečiva. V takové pekárně si snadno a bez námahy vytvoří chléb i úplný začátečník a bezesporu je taková varianta přípravy pečiva levnější, nežli zakoupení pečiva hotového. V domácí pekárně je možnost upéct chleba na několik způsobů (např. bezlepkový, celozrnný, žitný, toastový, ale také bílý), připravit v ní těsto na koláče, těstoviny, ale také marmelády či kompoty. Na trhu dnes najdeme mnoho výrobků, ze kterých můžeme vybírat podle svých možností a nároků. Následující recepty jsou velice snadné, stačí už jen zakoupit správnou domácí pekárnu a můžete se pustit do přípravy nadýchaného chleba.Položek: 22, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 12Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Domácí pekárna:
 • Domácí pekárna
  Domácí pekárna Přes naše veškeré úsilí, které jsme věnovali vybírání zdravého pečiva za rozumnou cenu bez přídavků různých konzervantů či barviv, jsme nenarazili téměř na žádn..
 • Pečeme křupavé bagety
  Pečeme křupavé bagety Doba, kdy se kupovaly jenom housky a rohlíky a při svátečnějších příležitostech chlebíčkové veky, už je pryč. Dnes jsou v obchodech k dostání různé druhy pečiva..
 • Slané pečivo s náplní
  Slané pečivo s náplní S rozšířením domácích pekáren se také rozšířilo pečení domácího pečiva z kynutého těsta i z dalších těst. Ať už těsto necháme zpracovat v pekárně nebo si je vyp..


Nové příspěvky
 • Re: Re: Měla by se péct 3 hodiny.
  Děkuji za super trik. určitě ho časem vyzkouším. Marek z https://www.rawmarket.cz
 • Hamburgery
  Dobrý den, hamburgery musejí být dobře ugrilovány. Odpověď naleznete zde:...
 • Hmmmm...
  Jak dlouho a na kolik stupňů to mam péct? ?? O tom tu není nic napsáno. .. mam elektrickou...
 • Medový dip
  2cibule osmžit do zlatova na oleji,přidej lžíci másla.Do vychladlé směsi přidáme 1lžíci plnotučné...
 • Re: Pečené kuře a la kachna
  ad Dana Lejdarová: vidíte, a na Moravě se zase neříká "kachní", ale jen "kačení" :-) neboli to,...