Recepty: Domácí pekárna

Domácí pekárna Domácí pekárny nám přinesli do života nejen možnost připravit si vlastní chléb, ale také pro mnoho domácích kuchařek či kuchařů, kteří preferují způsob své výroby, časově úspornou a velice nenáročnou přípravu pečiva. V takové pekárně si snadno a bez námahy vytvoří chléb i úplný začátečník a bezesporu je taková varianta přípravy pečiva levnější, nežli zakoupení pečiva hotového. V domácí pekárně je možnost upéct chleba na několik způsobů (např. bezlepkový, celozrnný, žitný, toastový, ale také bílý), připravit v ní těsto na koláče, těstoviny, ale také marmelády či kompoty. Na trhu dnes najdeme mnoho výrobků, ze kterých můžeme vybírat podle svých možností a nároků. Následující recepty jsou velice snadné, stačí už jen zakoupit správnou domácí pekárnu a můžete se pustit do přípravy nadýchaného chleba.Položek: 22, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 12Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Domácí pekárna:
  • Slané pečivo s náplní
    Slané pečivo s náplní S rozšířením domácích pekáren se také rozšířilo pečení domácího pečiva z kynutého těsta i z dalších těst. Ať už těsto necháme zpracovat v pekárně nebo si je vyp..
  • Pečeme a vaříme z pšeničné mouky
    Pečeme a vaříme z pšeničné mouky V našich zeměpisných podmínkách a tradici pěstování se kuchyňské recepty neobejdou bez používání mouky z obilí, především z pšenice. Pšeničná mouka je tou zákla..
  • Domácí pekárna
    Domácí pekárna Přes naše veškeré úsilí, které jsme věnovali vybírání zdravého pečiva za rozumnou cenu bez přídavků různých konzervantů či barviv, jsme nenarazili téměř na žádn..


Nové příspěvky