Recepty: Levné recepty

Receptů na levné pokrmy je obrovské množství a není třeba si myslet, že taková jídla jsou ochuzená a tím pádem méně dobrá. Mnohdy stačí jen kousek představivosti, a když ji spojíte s naší pomocí, vykouzlíte skvělý oběd pro vaši rodinu. A jaká jídla vyjdou nejlevněji? Tak například jsou to luštěniny, ze kterých lze připravit různé polévky, saláty či kaše. Dále jsou tu zeleninové pokrmy. Využijte sezonních cen a připravte si zásoby na zimu. Zeleninu můžete zavařit nebo zamrazit a později ji použít. Hodí se do zapékaných pokrmů nebo ji můžete podusit a podávat k bramborám. Nevynechejte ani maso. Vždyť jeden plátek každému stačí a všichni si na něm pochutnáte. A nezapomeňte ani na těstoviny, které můžete zapékat nebo k nim připravovat omáčky.Položek: 560, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Levné recepty:
  • Dělená strava
    Dělená strava Mezi různá dietní doporučení patří i dělená strava. Není to nedávno navržený způsob stravování jak by se podle různých publikací zdálo, ale je znám již desítky ..
  • Ražniči k nedělnímu obědu
    Ražniči k nedělnímu obědu Ražniči je velmi variabilní jídlo, které se hodí k obědu v kterýkoliv den, ale především pak k nedělnímu obědu, kdy chceme udělat něco trochu nevšedního. Použív..
  • Vaříme ze špenátu
    Vaříme ze špenátu Na čerstvý listový špenát je ještě brzy, ale mražený špenátový protlak je dostupný téměř vždy a téměř všude. Při kuchyňské úpravě to zdaleka nemusí být jen znám..


Nové příspěvky