Recepty: Levné recepty

Receptů na levné pokrmy je obrovské množství a není třeba si myslet, že taková jídla jsou ochuzená a tím pádem méně dobrá. Mnohdy stačí jen kousek představivosti, a když ji spojíte s naší pomocí, vykouzlíte skvělý oběd pro vaši rodinu. A jaká jídla vyjdou nejlevněji? Tak například jsou to luštěniny, ze kterých lze připravit různé polévky, saláty či kaše. Dále jsou tu zeleninové pokrmy. Využijte sezonních cen a připravte si zásoby na zimu. Zeleninu můžete zavařit nebo zamrazit a později ji použít. Hodí se do zapékaných pokrmů nebo ji můžete podusit a podávat k bramborám. Nevynechejte ani maso. Vždyť jeden plátek každému stačí a všichni si na něm pochutnáte. A nezapomeňte ani na těstoviny, které můžete zapékat nebo k nim připravovat omáčky.Položek: 535, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Levné recepty:
 • Nízkokalorické polévky
  Nízkokalorické polévky Letošní jaro je mimořádně teplé, a tak se zimní svrchní oděvy odkládají doslova naráz. Jak mizí tento nadbytečný vrchní objem, objevuje se pod ním často objem p..
 • Pórek jako hlavní chod
  Pórek jako hlavní chod Pór, který se v podzimním období nabízí v pěkně vyvinutých stvolech s bílou i zelenou částí využíváme do polévek, pomazánek či salátů. Neméně chutný a samozřejm..
 • Letní pomazánky
  Letní pomazánky Léto je nejlepší doba k přípravě pomazánek. Především je dost surovin na to, aby jejich součástí mohlo být větší či menší množství zeleniny. Další ne nepodstatn..


Nové příspěvky
 • ApWbxKJLyIS
  We'd like to offer you the job custom personal statement writing services goals, and much, much...
 • CopFSMBSfooQ
  Do you need a work permit? http://www.thardeep.org/thardeep/best-payday-loan-companies/ poor...
 • kGRiPwViFQiQBVP
  I'm at Liverpool University lenders new hampshire Limit of focus From the stage surface to 100mm...
 • XJcBTfNasw
  What do you study? personal philosophy of nursing 2. Click the Create A Portfolio tab
 • lRWdAuzoSnc
  Can I use your phone? http://www.rudolph-valentino.com/paid-to-write-essay/ assigments do it for...