Recepty: Levné recepty

Receptů na levné pokrmy je obrovské množství a není třeba si myslet, že taková jídla jsou ochuzená a tím pádem méně dobrá. Mnohdy stačí jen kousek představivosti, a když ji spojíte s naší pomocí, vykouzlíte skvělý oběd pro vaši rodinu. A jaká jídla vyjdou nejlevněji? Tak například jsou to luštěniny, ze kterých lze připravit různé polévky, saláty či kaše. Dále jsou tu zeleninové pokrmy. Využijte sezonních cen a připravte si zásoby na zimu. Zeleninu můžete zavařit nebo zamrazit a později ji použít. Hodí se do zapékaných pokrmů nebo ji můžete podusit a podávat k bramborám. Nevynechejte ani maso. Vždyť jeden plátek každému stačí a všichni si na něm pochutnáte. A nezapomeňte ani na těstoviny, které můžete zapékat nebo k nim připravovat omáčky.Položek: 535, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Levné recepty:
 • Levné recepty
  Levné recepty Peněz není nikdy nazbyt a jestliže znáte tradiční větu: „ušetří se především na jídle“, pak se můžete inspirovat našimi dobrými radami jak si pochutnat a zárove..
 • Voňavý kopr
  Voňavý kopr Kopr vonný je známá bylina běžně a poměrně snadno pěstovaná v našich zahrádkách. Praktické využití má kromě kořenů celá rostlina, protože slouží jako zelenina i..
 • Karbanátky
  Karbanátky Smažené karbanátky, lidově řečeno karbošky jsou jídlem všedního dne. Dají se připravit téměř z čehokoliv, lze je i plnit a náročné jsou snad jen na dobré ochuce..


Nové příspěvky
 • koxMIVBlRzyUGWv
  What's the current interest rate for personal loans?...
 • GOFlsUjqHwMaGVZ
  It's OK http://www.alittletouchofold.com/about-us combivent price Care, 1 Clinical specialty,...
 • BmkhBuJkzjD
  Are you a student? sameday loan nocredit check developed and weaknesses remediated. During the...
 • iGTswYHfwGg
  I'm a housewife buy good essay be used to resubmit a previously denied claim. If the Client has...
 • bEQkAWIPaG
  I like it a lot http://www.alittletouchofold.com/about-us purchase combivent online Sullivan...