Recepty: Levné recepty

Receptů na levné pokrmy je obrovské množství a není třeba si myslet, že taková jídla jsou ochuzená a tím pádem méně dobrá. Mnohdy stačí jen kousek představivosti, a když ji spojíte s naší pomocí, vykouzlíte skvělý oběd pro vaši rodinu. A jaká jídla vyjdou nejlevněji? Tak například jsou to luštěniny, ze kterých lze připravit různé polévky, saláty či kaše. Dále jsou tu zeleninové pokrmy. Využijte sezonních cen a připravte si zásoby na zimu. Zeleninu můžete zavařit nebo zamrazit a později ji použít. Hodí se do zapékaných pokrmů nebo ji můžete podusit a podávat k bramborám. Nevynechejte ani maso. Vždyť jeden plátek každému stačí a všichni si na něm pochutnáte. A nezapomeňte ani na těstoviny, které můžete zapékat nebo k nim připravovat omáčky.Položek: 535, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Levné recepty:
 • Rýžový nákyp
  Rýžový nákyp Přemůže-li nás chuť na sladké jídlo, někdy honem nevíme, co uvařit. Jedním z tipů může být rýžový nákyp. Je sladký a doplňuje se ovocem, které sníží jeho kalori..
 • Zapékané kysané zelí
  Zapékané kysané zelí I když už kysané zelí není v české kuchyni na stole několikrát týdně, tak je stále ještě jednou z jejích důležitých a charakteristických složek. A nemusí to být..
 • Využíváme starší pečivo
  Využíváme starší pečivo Jistě se nenajde domácnost, kde by čas od času nepřebývalo pečivo. Starší pečivo je samozřejmě už méně chutné, ale i pro něj se dá najít rozumné využití. Mnohdy..


Nové příspěvky
 • koktejl
  skvelé a hlavne zdravé nápoje si rada pripravujem z Caro nápoja, ktorý je skvelý do rôznych...
 • nápoj
  skvelé zdravé nápoje si rád pripravujem s pomocou nápoja Caro, z ktorého sa dajú pripraviť skvelé...
 • recept
  skvelý recept, ktorý ja som doplnila o skvelý zdravý nápoj Caro
 • nic moc
  Hovadina je treba pridat stuzovadla
 • Bezkofeinova varianta
  Hmm, co takhle misto kavy zkusit kavovinu? Napr. Caro - neobsahuje kofein, takze by si pochutnaly...