Recepty: Levné recepty

Receptů na levné pokrmy je obrovské množství a není třeba si myslet, že taková jídla jsou ochuzená a tím pádem méně dobrá. Mnohdy stačí jen kousek představivosti, a když ji spojíte s naší pomocí, vykouzlíte skvělý oběd pro vaši rodinu. A jaká jídla vyjdou nejlevněji? Tak například jsou to luštěniny, ze kterých lze připravit různé polévky, saláty či kaše. Dále jsou tu zeleninové pokrmy. Využijte sezonních cen a připravte si zásoby na zimu. Zeleninu můžete zavařit nebo zamrazit a později ji použít. Hodí se do zapékaných pokrmů nebo ji můžete podusit a podávat k bramborám. Nevynechejte ani maso. Vždyť jeden plátek každému stačí a všichni si na něm pochutnáte. A nezapomeňte ani na těstoviny, které můžete zapékat nebo k nim připravovat omáčky.Položek: 560, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Levné recepty:
  • Česnečka jinak a ještě jinak
    Česnečka jinak a ještě jinak Česnečka patří mezi polévky, které nejsou zařazovány do slavnostních menu a většinou jí není věnována žádná mimořádná pozornost. Je považována za polévku, která..
  • Dobroty z borůvek
    Dobroty z borůvek Ne nadarmo se modrým, jemně ojíněným borůvkám říká dary lesa. Vynikají nejen chutí, barvou a vůní, ale také dlouhým seznamem látek příznivých pro lidský organis..
  • Sbíráme klouzky
    Sbíráme klouzky Název klouzek, spolu s dalším přízviskem označujícím konkrétní druh klouzku, je české pojmenování jedlé houby. Ten, kdo klouzky zná a sbírá, tak určitě potvrdí,..


Nové příspěvky