Recepty: Levné recepty

Receptů na levné pokrmy je obrovské množství a není třeba si myslet, že taková jídla jsou ochuzená a tím pádem méně dobrá. Mnohdy stačí jen kousek představivosti, a když ji spojíte s naší pomocí, vykouzlíte skvělý oběd pro vaši rodinu. A jaká jídla vyjdou nejlevněji? Tak například jsou to luštěniny, ze kterých lze připravit různé polévky, saláty či kaše. Dále jsou tu zeleninové pokrmy. Využijte sezonních cen a připravte si zásoby na zimu. Zeleninu můžete zavařit nebo zamrazit a později ji použít. Hodí se do zapékaných pokrmů nebo ji můžete podusit a podávat k bramborám. Nevynechejte ani maso. Vždyť jeden plátek každému stačí a všichni si na něm pochutnáte. A nezapomeňte ani na těstoviny, které můžete zapékat nebo k nim připravovat omáčky.Položek: 560, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Levné recepty:
  • Langoše
    Langoše Národní kuchyně se někdy překrývají a někdy se oblíbená jídla posunují mimo hranice jednotlivých zemí. Něco podobného proběhlo i u známých langošů. S nimi se tu..
  • Sladká jídla
    Sladká jídla Jídla, ke kterým v žádném případě nepotřebujeme maso, jsou sladká jídla. Jsou často zatracována pro svoji výživovou nedostatečnost, prázdné kalorie a obsah cukr..
  • Nízkokalorické polévky
    Nízkokalorické polévky Letošní jaro je mimořádně teplé, a tak se zimní svrchní oděvy odkládají doslova naráz. Jak mizí tento nadbytečný vrchní objem, objevuje se pod ním často objem p..


Nové příspěvky