Recepty: Maso

Maso Maso je v našich kuchyních velmi oblíbené, dá upravovat mnoha způsoby a šikovný kuchař či kuchařka dokáží snadno připravit skvělý pokrm. Můžeme ho smažit, péct, dusit, nakládat, udit, grilovat, sušit, atd. Příprava masa se liší u různých druhů - kuřecí, zvěřina, hovězí, ryby, atd. Záleží také na stáří masa (zvířete) a část, ze které maso pochází – kýta, bok, atd. Je velmi výživné, ptotože obsahuje hodně živin a hlavně důležitý prvek pro náš organismus a to jsou bílkoviny.Položek: 947, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Maso:
  • Kuře a koření
    Kuře a koření Kuře se připravuje v našich kuchyních velmi často a to buď jako celé kuře nebo již porcované na čtvrtky, prsní či stehenní řízky, křidélka nebo stehýnka. Jako u..
  • Dušená slepice
    Dušená slepice Slepici známe většinou jako velmi dobrou surovinu na polévku a v tom případě ji jednoduše uvaříme, vhodné maso obereme do polévky a to bývá celé využití slepice..
  • Krůtí roláda a závitky
    Krůtí roláda a závitky Z jemného a chutného krůtího masa, které můžeme pořídit v obchodech již porcované na plátky nebo dokonce připravené na roládu, se dá připravit řada zajímavých j..


Nové příspěvky