Recepty: Maso

Maso Maso je v našich kuchyních velmi oblíbené, dá upravovat mnoha způsoby a šikovný kuchař či kuchařka dokáží snadno připravit skvělý pokrm. Můžeme ho smažit, péct, dusit, nakládat, udit, grilovat, sušit, atd. Příprava masa se liší u různých druhů - kuřecí, zvěřina, hovězí, ryby, atd. Záleží také na stáří masa (zvířete) a část, ze které maso pochází – kýta, bok, atd. Je velmi výživné, ptotože obsahuje hodně živin a hlavně důležitý prvek pro náš organismus a to jsou bílkoviny.Položek: 947, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Maso:
  • Pestré špízy (i na gril)
    Pestré špízy (i na gril) Připravit špíz z masa a něčeho dalšího nedá příliš velkou práci. Navíc tím i z menšího kousku kvalitnějšího masa můžeme vytvořit jídlo zajímavé jak vzhledem, ta..
  • Vepřové kotlety narychlo
    Vepřové kotlety narychlo Připravit nedělní oběd za nějakých třicet minut nebo i méně, s větší přípravou pak nejvýše za čtyřicet? Je to samozřejmě možné, ale musíme si k tomu zvolit sprá..
  • Pravá i nepravá svíčková omáčka
    Pravá i nepravá svíčková omáčka Svíčková omáčka je zjednodušené pojmenování, v kuchařských knihách ji téměř vždy najdeme pod názvem svíčková pečeně se smetanovou omáčkou. Řádně a s péčí připra..


Nové příspěvky