Recepty: Nápoje

Nápoje Horké letní dny, chladné zimní večery nebo jen tak při posezení s přáteli, vyžaduje pokaždé jiný nápoj vhodný pro tu či onu událost. Výběr nápoje záleží nejen na ročním období, ale také na chuťových potřebách hostů. Káva bývá většinou podávána jako první. Připravuje se s alkoholem nebo bez, se smetanou, čokoládou nebo s mlékem. K teplým nápojům patří i čaj černý, ovocný či bylinkový. Některé čaje, většinou granulované, se mohou podávat i studené s ledem. Ke studeným večerům se připravuje např. grog, svařené víno nebo punč. Následují koktejly, které se můžou podávat s alkoholem nebo bez alkoholu (ovocné) a mléčné.Položek: 96, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 12345Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Nápoje:
  • Domácí ovocný džus
    Domácí ovocný džus Nabídka džusů v obchodech je sice dostatečně rozmanitá a značek je tolik, že je velmi obtížné se v nich orientovat. Ale i přes takto širokou nabídku je rozšířen..
  • Osvěžující limonáda
    Osvěžující limonáda V teplých letních dnech, které máme ještě stále před sebou, je kromě jiného třeba zajistit dostatek tekutin. V tom nám pomohou vody, minerálky, džusy a další ná..
  • Pivo ve zdraví a v kuchyni
    Pivo ve zdraví a v kuchyni Pivo je lehký alkoholický nápoj, množství alkoholu je kolem 0,5-5 %. Některé druhy mohou mít mnohem vyšší obsah alkoholu. Vyrábí se kvašením. Hlavními surovinam..


Nové příspěvky