Obložené bramboráky
Recept přidán 08.10.2009
Ingredience
4 středně velké brambory, 1 menší cibule, 1 rajče, 1 menší paprika, 1 kyselá okurka, 1 vejce, strouhaný sýr, provensálské koření, sůl.
Příprava receptu
Brambory nastrouháme na hrubším struhadle a vymačkáme z nich přebytečnou vodu. Dáme smažit hrubší vrstvu brambor na pánev - posolíme. Obrátíme na druhou stranu - opět posolíme, poklademe salámem, rajčaty, paprikou, nakrájenou kyselou okurkou, cibulí na kolečka a zalijeme rozmíchaným vejcem, přikryjeme poklicí a necháme smažit. Až začne vonět a brambory budou zespodu upečené, zasypeme strouhaným sýrem a dochutíme provensálským kořením. Ještě na chvíli přikryjeme a necháme 1 minutu zapéct sýr. Podáváme s kečupem a tatarskou omáčkou. Obměna. Do pokrmu lze přidat i další suroviny podle toho, co zrovna máte doma (třeba několik koleček salámu atd.).
Množství pro: 2 osob(y)
Doba přípravy: 30 minut
Obtížnost:
zvládne každý
Poslat recept mailem
Kategorie receptu: Brambory , Rychlé recepty
Uživatelské fotografie receptu
Příspěvky k receptu: Obložené bramboráky
- ptxDhGHDTKxXmTObv
MZ5SFL vpqbetdurmww, [url=http://gnvbvwbywmnl.com/]gnvbvwbywmnl[/url],... - Šišky
Dnes se na ně chystám .. Doufám, že se povedou .. Díky a recept :-) - cUaqgBysyGqkHIxDZ
Q0IQf9 zvxqpyptjwef, [url=http://qkgoojravmup.com/]qkgoojravmup[/url],... - česneková polévka - kdykoli kdy vaříme brambory
Dáme vařit brambory s kmínem (drceným) v osolené vodě jako přílohu. Když jsou brambory hotové,... - Trochu jiný salát
Já jsem letos udělal trochu jiný salát. Na ten bramborový s kaprem nebyla chuť, tak padla volba...
Recepty
Online poradna
Potřebujete poradit? Zeptejte se nás! Otevřeli jsme pro Vás online poradnu.
Přidat vlastní receptPodělte se s ostatními o Váš recept
Přidat k oblíbeným
az-recepty.cz