Obložený chléb ve vajíčku se sýrem a šunkou
Recept od: Alenka, přidán 06.10.2008
Ingredience
1 celý chléb nakrájený na plátky, 200 g šunky, 6 vajec, 150 g aidamu, 2 stroužky česneku, sůl, pepř, můžete i pažitku pokud máte.
Příprava receptu
Nejdříve nakrájíme chléb na střeně tenké plátky, potom si nachystáme aidam a šunku, které nastrouháme na struhadle mezitím si rozkvedláme vejce do kterého dáme sůl, pepř, nastrouhaný sýr a šunku a nakonec si přidáme prolisovaný česnek a vše dobře promícháme. chléb v této směsi pořádně obalíme a hnšd smažíme na rozpáleném tuku. Nakonec chleby potíráme hořčicí nebo majonézou jak kdo má rád navrch pokládáme rajčetem, kyselou okurkou, cibulí. Je to výborná večeře nebo svačinka.
Množství pro: 6 osob(y)
Doba přípravy: 30 minut
Obtížnost:
zvládne každý
Poslat recept mailem
Kategorie receptu: Rychlé recepty
Uživatelské fotografie receptu
Příspěvky k receptu: Obložený chléb ve vajíčku se sýrem a šunkou
- ptxDhGHDTKxXmTObv
MZ5SFL vpqbetdurmww, [url=http://gnvbvwbywmnl.com/]gnvbvwbywmnl[/url],... - Šišky
Dnes se na ně chystám .. Doufám, že se povedou .. Díky a recept :-) - cUaqgBysyGqkHIxDZ
Q0IQf9 zvxqpyptjwef, [url=http://qkgoojravmup.com/]qkgoojravmup[/url],... - česneková polévka - kdykoli kdy vaříme brambory
Dáme vařit brambory s kmínem (drceným) v osolené vodě jako přílohu. Když jsou brambory hotové,... - Trochu jiný salát
Já jsem letos udělal trochu jiný salát. Na ten bramborový s kaprem nebyla chuť, tak padla volba...
Recepty
Online poradna
Potřebujete poradit? Zeptejte se nás! Otevřeli jsme pro Vás online poradnu.
Přidat vlastní receptPodělte se s ostatními o Váš recept
Přidat k oblíbeným
az-recepty.cz