Recepty: Rychlé recepty

Uspěchaná doba si často žádá jídla, která se dají připravit během několika málo minut. Může se zdát, že takové pokrmy postrádají kvalitu, ale pokaždé nemusí být zákonitě prázdná, bez důležitých vitaminů a minerálů, pokud ovšem nekupujeme den co den stejná a předvařená jídla. Jestliže nechceme strávit nad vařením příliš mnoho času, první pomocí může být příprava jídla den předem (připravit základ a druhý den už pouze dokončit). Spěšnou úpravou může projít např. ryba, veškeré mražené zeleniny nebo drůbeží maso. Hotové omáčky k těstovinám se také většinou pouze ohřejí a jednou za čas můžeme využít i instantních omáček (např. houbových, smetanových, gulášů či instantní číny). Taková jídla se však používají zřídka, jen ve výjimečných případech, zejména jsou-li v rodině děti.Položek: 1203, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Rychlé recepty:
  • Míchaná vajíčka pokaždé jinak
    Míchaná vajíčka pokaždé jinak Přes různá doporučování i nedoporučování jsou vejce stále jednou ze základních potravin. Čerstvá vejce v přiměřeném množství proto není třeba z jídelníčku vyřaz..
  • Studené nápoje v letním horku
    Studené nápoje v letním horku V letním horku se doporučuje vydatně pít a k tomuto účelu jsou prý nejvhodnější méně sladké vlažné nápoje. Jak už to ale bývá, i přestože je dobře známo, co se ..
  • Rajské pochoutky
    Rajské pochoutky Rajské pochoutky a lahůdky si připravíme z rajčat. Rajčata jsou dnes na trhu téměř po celý rok a teď právě začíná sezóna keříčkových rajčat, která jsou ranější ..


Nové příspěvky