Recepty: Saláty

Saláty Nejlepším doplňkem vařených pokrmů jsou naše oblíbené saláty ze syrové zeleniny. Pro některé strávníky to je jediná čerstvá zelenina, kterou do sebe dostanou. Ale mohou se připravovat i ze zeleniny vařené. Mezi nejzdravější patří saláty ze zeleniny listové - jsou biologicky nejvíce hodnotné. Jsou to saláty zelné, listové, špenátové, řeřichové, s obilných klíčků. Mezi nejoblíbenější a u nás nejčastější patří saláty rajčatové, okurkové, mrkvové, hlávkové a míchaný zeleninový.Položek: 119, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Saláty:
  • Nakládaná zelenina
    Nakládaná zelenina Vrcholí období, kdy je k dostání řada nejrůznější zeleniny. S trochou námahy můžeme připravit samostatně nakládané druhy nebo velmi pestré směsi, které nám v ná..
  • Cuketa
    V čechách v minulosti hodně opomíjená cuketa se v posledních letech dostává čím dál častěji na náš stůl. Možností přípravy cukety je opravdu spoustu. Cuketu můž..
  • Jarní saláty o velikonocích
    Jarní saláty o velikonocích Při velikonočních svátcích bychom měli využít příležitosti a připravit si první saláty z čerstvé jarní zeleniny.V nabídce už je hlávkový salát, ředkvičky, jarní..


Nové příspěvky