Recepty: Saláty

Saláty Nejlepším doplňkem vařených pokrmů jsou naše oblíbené saláty ze syrové zeleniny. Pro některé strávníky to je jediná čerstvá zelenina, kterou do sebe dostanou. Ale mohou se připravovat i ze zeleniny vařené. Mezi nejzdravější patří saláty ze zeleniny listové - jsou biologicky nejvíce hodnotné. Jsou to saláty zelné, listové, špenátové, řeřichové, s obilných klíčků. Mezi nejoblíbenější a u nás nejčastější patří saláty rajčatové, okurkové, mrkvové, hlávkové a míchaný zeleninový.Položek: 119, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Saláty:
  • Rajské pochoutky
    Rajské pochoutky Rajské pochoutky a lahůdky si připravíme z rajčat. Rajčata jsou dnes na trhu téměř po celý rok a teď právě začíná sezóna keříčkových rajčat, která jsou ranější ..
  • Hroznové víno
    Hroznové víno Dostatečná nabídka hroznového vína v našich obchodech, by nás měla přivést na myšlenku, že i hroznové víno se dá velice dobře v kuchyni využít. Samozřejmě je ko..
  • Cuketa
    V čechách v minulosti hodně opomíjená cuketa se v posledních letech dostává čím dál častěji na náš stůl. Možností přípravy cukety je opravdu spoustu. Cuketu můž..


Nové příspěvky