Recepty: Těstoviny

Těstoviny Těstoviny jsou v naší kuchyni oblíbenou přílohou, ale i hlavním jídlem. Těstoviny rozdělujeme na vaječné a bezvaječné, oblíbenější jsou bezvaječné. V dnešní době je tolik druhů těstovin, že s nimi můžeme snadno experimentovat. Jejich úprava je velmi jednoduchá, jen si musíme hlídat, aby se těstoviny vařily v dostatečném množství vody, což je důležité pro chuť a konzistenci. Aby se nám moc nelepily přidáváme trochu oleje do vody. Těstoviny se dají zařadit i do dietního režimu s kombinací zeleniny a masa, jsou lehce stravitelné.Položek: 76, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 1234Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Těstoviny:
  • Těstoviny a zelenina
    Těstoviny a zelenina Vařené těstoviny s libovolnou zeleninou jsou vždy dobrým řešením k obědu nebo večeři. Druh těstovin si vybereme podle chuti, zeleninu z momentálně dostupných zd..
  • Zapékané těstoviny
    Zapékané těstoviny Zapékání těstovin není žádná novinka, recepty na zapékané flíčky se šunkou nebo uzeným masem najdeme i ve velmi starých kuchařkách. Dospělí si je jistě velmi do..
  • Lasagne
    Lasagne Lasagne jsou, samozřejmě jak také jinak, italské těstoviny, které rozšířily i náš dosavadní sortiment těstovin sestávající především z nudlí, flíčků, kolínek a ..


Nové příspěvky