Recepty: Těstoviny

Těstoviny Těstoviny jsou v naší kuchyni oblíbenou přílohou, ale i hlavním jídlem. Těstoviny rozdělujeme na vaječné a bezvaječné, oblíbenější jsou bezvaječné. V dnešní době je tolik druhů těstovin, že s nimi můžeme snadno experimentovat. Jejich úprava je velmi jednoduchá, jen si musíme hlídat, aby se těstoviny vařily v dostatečném množství vody, což je důležité pro chuť a konzistenci. Aby se nám moc nelepily přidáváme trochu oleje do vody. Těstoviny se dají zařadit i do dietního režimu s kombinací zeleniny a masa, jsou lehce stravitelné.Položek: 76, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 1234Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Těstoviny:
  • Bleskovky z těstovin
    Bleskovky z těstovin Občas nastane chvíle, kdy není příliš mnoho času na vaření, zásoby ve spíži a v ledničce jsou omezené a není čas na nákup. Také se občas může vyskytnout i jiný ..
  • Lasagne
    Lasagne Lasagne jsou, samozřejmě jak také jinak, italské těstoviny, které rozšířily i náš dosavadní sortiment těstovin sestávající především z nudlí, flíčků, kolínek a ..
  • Lasagne masové i bezmasé
    Lasagne masové i bezmasé Lasagne už pro většinu z nás nejsou žádnou neznámou. Jsou to typické italské zapékané těstoviny, vyráběné a prodávané ve tvaru obdélníčků. Zapékají se s masem, ..


Nové příspěvky