Recepty: Vánoce

Vánoce Vánoční čas je jedno z nejpěknějších období v roce. Je plný očekávání a překvapení a to nejen z pohledu obdarování, ale obvykle se v tomto čase navaří největší množství jídla. Někteří rok co rok připravují stejné pokrmy, jiní experimentují a zkoušejí nová jídla. Ale ve většině rodinách zůstává zakořeněný tradiční smažený kapr, bramborový salát, k němu občas houbový kuba a rybí polévka. V každé rodině se tyto pokrmy připravují jiným způsobem, někde se kapr obaluje v těstíčku, smaží se v trojobale, griluje nebo nakládá. Bramborové saláty se připravují se syrovou zeleninou, nákládanou zeleninou, s vejci nebo bez, s majonézou nebo jen s cibulí. K vánočnímu času patří také doma upečené cukroví, vánočky nebo štóly.Položek: 185, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Vánoce:
  • Silvestrovské pochoutky
    Silvestrovské pochoutky Na silvestrovské oslavy se v kuchyni připravují většinou pochoutky s pikantnější chutí pocházejících ze studené kuchyně. Řada těchto lahůdek se dá samozřejmě ko..
  • Opilé cukroví
    Opilé cukroví Tradičními a klasickými surovinami, ze kterých se peče domácí vánoční cukroví jsou mouka, cukr, tuk, vejce, kakao a ořechy. V tomto výčtu však něco chybí a tím ..
  • Vánoční cukroví s ořechy
    Vánoční cukroví s ořechy Jako vánoční cukroví se v domácnostech pečou především tradiční a oblíbené druhy, ale mezi nimi rozhodně nemůže chybět vánoční cukroví s ořechy. Cukroví bez oře..


Nové příspěvky