Recepty: Vánoce

Vánoce Vánoční čas je jedno z nejpěknějších období v roce. Je plný očekávání a překvapení a to nejen z pohledu obdarování, ale obvykle se v tomto čase navaří největší množství jídla. Někteří rok co rok připravují stejné pokrmy, jiní experimentují a zkoušejí nová jídla. Ale ve většině rodinách zůstává zakořeněný tradiční smažený kapr, bramborový salát, k němu občas houbový kuba a rybí polévka. V každé rodině se tyto pokrmy připravují jiným způsobem, někde se kapr obaluje v těstíčku, smaží se v trojobale, griluje nebo nakládá. Bramborové saláty se připravují se syrovou zeleninou, nákládanou zeleninou, s vejci nebo bez, s majonézou nebo jen s cibulí. K vánočnímu času patří také doma upečené cukroví, vánočky nebo štóly.Položek: 185, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Vánoce:
  • Plněné vánoční cukroví
    Plněné vánoční cukroví Mezi tradičními druhy vánočního cukroví nemůže chybět cukroví, které není pouze slepované, ale je plněné nejrůznějšími krémy nebo nádivkami. Patří sem oblíbené ..
  • Vánoční kapr
    Vánoční kapr Ke štědrovečerní večeři se kapr připravuje tradičně nejčastěji smažený. Ale i u smaženého kapra můžeme vyzkoušet některé drobné změny při jeho přípravě. Někdy z..
  • Vánoční sněhové cukroví
    Vánoční sněhové cukroví Sněhobílé nebo barevné pusinky, malé věnečky, drobné placičky nebo laskonky, to je sněhové cukroví, někdy označované také jako pěnové. Toto lehounké cukroví z b..


Nové příspěvky