Recepty: Vánoce

Vánoce Vánoční čas je jedno z nejpěknějších období v roce. Je plný očekávání a překvapení a to nejen z pohledu obdarování, ale obvykle se v tomto čase navaří největší množství jídla. Někteří rok co rok připravují stejné pokrmy, jiní experimentují a zkoušejí nová jídla. Ale ve většině rodinách zůstává zakořeněný tradiční smažený kapr, bramborový salát, k němu občas houbový kuba a rybí polévka. V každé rodině se tyto pokrmy připravují jiným způsobem, někde se kapr obaluje v těstíčku, smaží se v trojobale, griluje nebo nakládá. Bramborové saláty se připravují se syrovou zeleninou, nákládanou zeleninou, s vejci nebo bez, s majonézou nebo jen s cibulí. K vánočnímu času patří také doma upečené cukroví, vánočky nebo štóly.Položek: 185, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Vánoce:
 • Vánoční cukroví bez pečení
  Vánoční cukroví bez pečení Vánoční svátky se bez cukroví neobejdou. K dispozici je řada starých rodinných i těch novějších receptů , kterými se dají uspokojit chutě rodinných příslušníků ..
 • Kořeněné vánoční cukroví
  Kořeněné vánoční cukroví Název zní trochu zvláštně, protože cukroví a vánoční obzvlášť by mělo být především sladké a dostát tak svému všeobecnému pojmenování. Proč bychom mu jinak říka..
 • Plněné vánoční cukroví
  Plněné vánoční cukroví Mezi tradičními druhy vánočního cukroví nemůže chybět cukroví, které není pouze slepované, ale je plněné nejrůznějšími krémy nebo nádivkami. Patří sem oblíbené ..


Nové příspěvky
 • 2 dávky nestačily
  Jo. Těsto se lepí na ruce jako živé, ale výsledek je bomba. Dělal jsem na večeři (radši z dvou...
 • Grilování
  Dobrý den, na grilu mám nejraději kuřecí maso. Vřele doporučuji tento recept...
 • Re: Vám chutná Hellmans?
  Ne, Hellmans nám doma naprosto nechutná, ale lidi ji tu v Čechách kupují, tak nevím. My máme rádi...
 • Re: Re: Měla by se péct 3 hodiny.
  Děkuji za super trik. určitě ho časem vyzkouším. Marek z https://www.rawmarket.cz
 • Hamburgery
  Dobrý den, hamburgery musejí být dobře ugrilovány. Odpověď naleznete zde:...