Recepty: Velikonoce

Pomineme-li jejich původní význam, velikonoce jsou symbolem jara a z gastronomického pohledu začínají první dny čerstvých bylinek a zeleniny. Zapojte svou fantazii a vytvořte pokrmy pěkně zelené a plné vitamínů. Velikonoční jídla zahrnují potraviny, jako jsou např. vejce, jež upravujeme na mnoho způsobů. Připravují se z nich vaječné saláty, pomazánky, zapékají se do masových rolád, přidávají do zeleninových aspiků nebo se jednoduše plní nádivkou. A nesmíme zapomenout ani na tradičního beránka či mazanec. Beránek se peče většinou z piškotového nebo tvarohového těsta (může být i obyčejné těsto na bábovku) a zdobí se cukrem nebo čokoládovou polevou. Mazanec je z těsta kynutého a na jeho dohotovení můžeme použít např. štípané mandle a sypat moučkovým cukrem.Položek: 157, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Velikonoce:
 • Velikonoční pomazánky
  Velikonoční pomazánky Pro pozvané i náhodné návštěvníky se o velikonočních svátcích připravuje drobné slané občerstvení, tvořené nejčastěji obloženými chlebíčky nebo jednohubkami. Ob..
 • Velikonoce s králičím masem
  Velikonoce s králičím masem  Králík na velikonočním stole nejčastěji pocházel z domácích chovů. Dnes jej nabízejí i velké obchody jako chlazené nebo mražené maso. Výhodou je, že králík je s..
 • Velikonoční saláty
  Velikonoční saláty Saláty z různých druhů surovin se připravují po celý rok, proto by ani velikonoční svátky neměly být výjimkou. Spíše naopak, právě v tomto období můžeme u přípr..


Nové příspěvky
 • kuaIFafkjMgdYk
  Is there ? http://www.create-update.com/loans-without-paying-a-fee/ online installment loans in...
 • FcwRMrpoXD
  I've just graduated direct-to-consumer private loans Maintain patient confidentiality payday...
 • bEnKtKOjHa
  Where do you study? can i break 150 mg wellbutrin in half water. Let liquid sit for another...
 • KawQEPnzrjSj
  What qualifications have you got? http://greenfieldplantfarm.com/fundraisers/ terbinafine burning...
 • cviewyjOWZw
  Could I have an application form? i need someone to do my chemistry homework of a physician,...