Recepty: Velikonoce

Pomineme-li jejich původní význam, velikonoce jsou symbolem jara a z gastronomického pohledu začínají první dny čerstvých bylinek a zeleniny. Zapojte svou fantazii a vytvořte pokrmy pěkně zelené a plné vitamínů. Velikonoční jídla zahrnují potraviny, jako jsou např. vejce, jež upravujeme na mnoho způsobů. Připravují se z nich vaječné saláty, pomazánky, zapékají se do masových rolád, přidávají do zeleninových aspiků nebo se jednoduše plní nádivkou. A nesmíme zapomenout ani na tradičního beránka či mazanec. Beránek se peče většinou z piškotového nebo tvarohového těsta (může být i obyčejné těsto na bábovku) a zdobí se cukrem nebo čokoládovou polevou. Mazanec je z těsta kynutého a na jeho dohotovení můžeme použít např. štípané mandle a sypat moučkovým cukrem.Položek: 157, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Velikonoce:
 • Velikonoční saláty
  Velikonoční saláty Saláty z různých druhů surovin se připravují po celý rok, proto by ani velikonoční svátky neměly být výjimkou. Spíše naopak, právě v tomto období můžeme u přípr..
 • Sladké velikonoční rolády
  Sladké velikonoční rolády Sladká roláda plněná libovolným krémem a více či méně na povrchu nazdobená vzbuzuje u začínajících nebo méně zkušených kuchařek a kuchařů dojem, že se jedná o s..
 • Velikonoce se blíží
  Velikonoce se blíží Ačkoliv se to při pohledu z okna nezdá, přece jen se Velikonoce blíží. Pro někoho jsou to svátky s náboženským významem, ale pro většinu ostatních jsou to přede..


Nové příspěvky
 • DdiuYajkXvOtAlR
  kK7ALj http://www.QS3PE5ZGdxC9IoVKTAPT2DBYpPkMKqfz.com
 • NXfxHezrkNkeq
  Thanks funny site http://www.novitednik.si/magic-monkey-slot-machine/ magic monkey slot...
 • YbhMjyBnGeU
  How many are there in a book? blackberry spy software south africa U.S. academic medical centers...
 • MPXaoOuTljqc
  I'm originally from Dublin but now live in Edinburgh...
 • eMKnwabQeO
  I'm a trainee twxt messaging spy app for iphone Pedestrians do not have the right-of-way. The...