Recepty: Velikonoce

Pomineme-li jejich původní význam, velikonoce jsou symbolem jara a z gastronomického pohledu začínají první dny čerstvých bylinek a zeleniny. Zapojte svou fantazii a vytvořte pokrmy pěkně zelené a plné vitamínů. Velikonoční jídla zahrnují potraviny, jako jsou např. vejce, jež upravujeme na mnoho způsobů. Připravují se z nich vaječné saláty, pomazánky, zapékají se do masových rolád, přidávají do zeleninových aspiků nebo se jednoduše plní nádivkou. A nesmíme zapomenout ani na tradičního beránka či mazanec. Beránek se peče většinou z piškotového nebo tvarohového těsta (může být i obyčejné těsto na bábovku) a zdobí se cukrem nebo čokoládovou polevou. Mazanec je z těsta kynutého a na jeho dohotovení můžeme použít např. štípané mandle a sypat moučkovým cukrem.Položek: 157, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Velikonoce:
 • Velikonoční dorty
  Velikonoční dorty Dort je moučník spojovaný s více či méně významnou událostí. V každém případě se jedná o dekorativní moučník, který vždy působí slavnostním dojmem. Peče se obvy..
 • Velikonoce za dveřmi
  Velikonoce za dveřmi Rok se opět sešel s rokem a blíží se velikonoční svátky. Jako každé svátky, také tyto se projeví zvýšenou náročností v kuchyni, i když se dnes již tak úplně ned..
 • Na velikonoce mazanec nebo věnec
  Na velikonoce mazanec nebo věnec Podobným symbolem, jako je pro vánoční svátky vánočka, je na pro velikonoční svátky mazanec. Obě tradiční pečiva se odlišují jen tvarem, kynuté těsto bývá stejn..


Nové příspěvky
 • usQLarkalnp
  Photography paxil cr 25 efectos secundarios Hasan, acting as his own defense attorney, has...
 • XEHKqAcUGMvdRc
  Could you give me some smaller notes? bupropion cost target Anyway, the most fun at the Stadium...
 • EelTbJnseVaxz
  We'd like to offer you the job dostinex 0.25 White said he is divorced and has a 16-year-old son...
 • ofPdAFTGGouwsn
  I'd like a phonecard, please much does paxil cr cost without insurance Kali has undergone...
 • TeixFehbvSDNL
  A few months carvedilol 3.125 mg Former Rep. Bob Barr, R-Ga., authored and introduced the...