Recepty: Zdravá výživa

Zdravá výživa Zdravá výživa již dávno zakořenila v jídelníčcích mnoha rodin a za pomoci našich receptů získáte další pokrmy, které vaše zdravé menu ještě více obohatí. Zdravá výživa by měla obsahovat pestrou skladbu potravin, jež nezatěžuje trávicí systém a napomáhá udržovat náš organismus svěží, bez únavy a bez zbytečných nemocí. Zahrnout bychom do ní měli veškeré potraviny, včetně masa. A naopak vyhnout bychom se měli majonézám, těžkým smetanovým omáčkám, fritovaným a přesmaženým pokrmům z fast foodů a uzeninám. Takové potraviny zatěžují organismus, zpomalují trávení a uštědřují kila navíc. Na to bychom měli myslet především u dětí a nezakládat jim slušnou zásobu tuku.Položek: 135, zobrazeno: 1 - 20
První strana Předchozí strana 123456Další strana Poslední stranaČlánky z kategorie Zdravá výživa:
  • Vyrazte na borůvky
    Vyrazte na borůvky Brusnice borůvka je opadavý keřík vysoký půl metru z čeledi brusnicovitých. Listy borůvky velké asi 1 centimetr mají sytě zelenou barvu. Plody borůvky výrazné c..
  • Losos a zelenina
    Losos a zelenina Losos a zelenina je velmi dobrá kombinace. Chutná, zdravá a rychle připravená. Maso z lososa je sice tučnější, přesto je však zdraví prospěšné, protože obsahuje..
  • Mrkev
    Mrkev je nejen běžná, ale také oblíbená zelenina a především po celý rok dostupná. Pod názvem mrkev se skrývají dva druhy a to světlejší mrkev s delším a špičat..


Nové příspěvky