Česneková pomazánka

Česneková pomazánka
Doba přípravy: 20 minut

Počet porcí: 4

Ingredience

 • 3 větší stroužky česneku
 • 2 měkké sýry
 • 2 lžíce majonézy
 • 2 lžíce pomazánkového másla
 • tvrdý sýr
 • pepř
 • sůl

Postup receptu

 1. Oloupeme česnek a rozdrtíme, přidáme 2 měkké sýry, trochu majonézy nebo tatarky, 2 lžíce pomazánkového másla
 2. Můžeme přidat i nastrouhaný tvrdý sýr
 3. Osolíme, opepříme a promícháme
Komentáře
 1. Mě by tam teda niva vadila dávám tam klasiký aidam nastrouhaný a chutná nám takhle moc.

 2. A já tam dávám půl na půl bílý jogurt a majolku a ot je pak nářez je to lepší opravdu, vyzkoušejte

 3. Nedokážu si představit, že by měl někdo spotřebu energie třeba při onom plavání 110 kcal/min/kg, protože za 90min plavání by se spotřebovalo energie tolik, co by obyčejnému průměrnému lenochovi stačilo na 270 dní života. Proto se domnívám, že údaj by měl být v cal nebo v jiných jednotkách. Prosím opravte si tuto chybu neboť si někdo bude myslet, že vyleze z vody za pár minut a bude jako proutek.

 4. Presne tak – u hodnot spotreby energie pri jednotlivych aktivitach jsou nespravne uvedenu kcal a jednoznacne tam maji byt jako jednotky cal nebo jeste lepe hodnoty maji byt o 3 rady mensi v kcal

 5. Přesně tak – orientačně jsem porovnal data ze sportesteru a výsledek je „přesný“ – jen se musí vydělit 1000 🙂

 6. A jak je to ve spodní tabulce? Tam je zase místo minuty uvedena hodina a Kcal zůstávají. Že by to konečně autor článku opravil? Nebo pouze vypustil své dílo s chybami a už se o něj nestará?

 7. Místo jogurtu a majolky půl na půl dávám Hellmanns Yofresh – je to jogurtová majonéza, výborná a ušetří mi to práci s mícháním.

 8. Tady ve Spanelsku uz nekolik let se výrobky Hellmans neprodávají, protoze je práve kvuli chuti nikto nechtel. Majonéza Hellmans je ta nejodpornejsí jakou si muzete predstavit.

 9. No, a mají ve Španělsku doopravdy ještě vůbec za co žrát?Mám pocit, že včetně majolky tam zruší krom brambor z ohně i zbytek všech jídel.

 10. Ne, Hellmans nám doma naprosto nechutná, ale lidi ji tu v Čechách kupují, tak nevím. My máme rádi Poličanku, nebo si děláme majonézu doma…

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X