Pomocníci v kuchyni

EASY COOK a MISTR PEKAŘ jsou slunečnicové oleje ve spreji a nahrazují tradiční vymazávání plechů a forem. Jednoduše je nastříkejte do formy před jejím naplněním místo tradičního vymazání a vaší pochoutku se podaří skvěle vyklopit. Nic se nepřipeče, navíc plech lehce umyjete.

Pečení, grilování
EASY COOK je skvěle ověřený pomocník i při grilování. Můžete jej použít jak na plát tak i na jehlice a všechny ostatní součásti vašeho grilu. Až dogrilujete, vše se vám bude čistit mnohem snadněji.

Vaření
Přichytí-li se vám občas mléko nebo puding stačí vystříkat nádobu EASY COOKem nebo MISTREM PEKAŘEM před jeho použitím. Již nikdy se Vám nepřichytí.

Smažení
Nanesete-li EASY COOK na pánev ještě před smažením, silně zapečená místa vám již nebudou způsobovat vrásky.Je nutné použít i klasický olej. EASY COOK vám umožní smažit na obyčejné pánvi jako na nejdražším nádobí.

Olivové oleje ve spreji jsou vhodné na těsta připravená k vaření, aby se nepřilepila.
Olivový olej může být používán jako zdravá alternativa místo másla na zeleninu uvařenou v páře nebo ve vodě a dále může být efektivně používán jak ve studené kuchyni, tak i na křupavé v troubě a na grilu upečené jídlo vč. zeleniny, kuřete, masa a ryb.
Více informací naleznete na našich stránkách www.olejedokuchyne.cz
 

Sdílejte svým přátelům

Ohodnoťte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *