Pomocníci v kuchyni

EASY COOK a MISTR PEKAŘ jsou slunečnicové oleje ve spreji a nahrazují tradiční vymazávání plechů a forem. Jednoduše je nastříkejte do formy před jejím naplněním místo tradičního vymazání a vaší pochoutku se podaří skvěle vyklopit. Nic se nepřipeče, navíc plech lehce umyjete.

Pečení, grilování
EASY COOK je skvěle ověřený pomocník i při grilování. Můžete jej použít jak na plát tak i na jehlice a všechny ostatní součásti vašeho grilu. Až dogrilujete, vše se vám bude čistit mnohem snadněji.

Vaření
Přichytí-li se vám občas mléko nebo puding stačí vystříkat nádobu EASY COOKem nebo MISTREM PEKAŘEM před jeho použitím. Již nikdy se Vám nepřichytí.

Zkuste tyto recepty

Ztracené vejce

Ztracená vejce se sýrovou omáčkou

Žralok na víně

Znojemské vepřové maso

Smažení
Nanesete-li EASY COOK na pánev ještě před smažením, silně zapečená místa vám již nebudou způsobovat vrásky.Je nutné použít i klasický olej. EASY COOK vám umožní smažit na obyčejné pánvi jako na nejdražším nádobí.

Olivové oleje ve spreji jsou vhodné na těsta připravená k vaření, aby se nepřilepila.
Olivový olej může být používán jako zdravá alternativa místo másla na zeleninu uvařenou v páře nebo ve vodě a dále může být efektivně používán jak ve studené kuchyni, tak i na křupavé v troubě a na grilu upečené jídlo vč. zeleniny, kuřete, masa a ryb.
Více informací naleznete na našich stránkách www.olejedokuchyne.cz
 

Sdílejte svým přátelům

5 (100%) 16 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *