Test nádobí

Sada nádobíVyzkoušeli jsme sedmnácti dílnou sadu nádobí Tefal Ingenio s odnímatelnou rukojetí. Chtěli jsme vyzkoušet kvalitu zpracování a důmyslnost sady v naší kuchyni.

Sada obsahuje tři hrnce o průměru 18cm, 20cm a 22cm, jednu hlubší pánev o průměru 24cm a jednu nižší pánev o průměru 26cm. Dvě skleněné poklice o průměru 22cm a 24cm, tři plastová víčka o průměru 18cm, 20cm a 22cm, šesti dílnou sadu na přípravu pokrmů a speciální rukojeť – ano, pouze jedna ke všem hrncům i pánvím dohromady. Všechny hrnce i nve jsou z venku smaltované (dělá se i v nerez provedení) a zevnitř je nepřilnavý povrch EXPERT.

Sadu jsme zkoušeli jak na plynovém sporáku, tak na elektrické varné desce a také v troubě. Při vaření jsme nenarazili na žádné potíže, sada se velmi osvědčila. Osobně bych uvítala více rukojetí, ale to je asi o zvyku. Velké plus je opravdu skladnost hrnců. Tím, že se vkládají do sebe zaberou místo pouze za jeden větší hrnec. Údržba je také velmi snadná, můžete je dát do myčky či klasicky v dřezu.

Zkuste tyto recepty

Ztracené vejce

Ztracená vejce se sýrovou omáčkou

Žralok na víně

Znojemské vepřové maso

Pořizovací cena sady byla 2530 Kč. Doporučujeme!

Sdílejte svým přátelům

4 (80%) 19 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *