Rýže v příloze na 3 různé způsoby

Milan & OndraMilan & Ondra
22. 05. 2018

Rýže je oblíbená příloha téměř ke každému jídlu. Také ji milujete a rádi rozšíříte své obzory? Inspirujte se našimi recepty na 3 různé přílohy z rýže.

Pečeme chleba z domu bez domácí pekárny

Milan & OndraMilan & Ondra
20. 04. 2018

Vždy jste si chtěli upéct domácí chléb, ale nemáte pekárnu? Nezoufejte! S našimi recepty si poradíte i bez pekárny. Uvidíte, ten chleba za to stojí!

Snadné recepty na dorty na slano

Milan & OndraMilan & Ondra
5. 01. 2018

Máte po krk sladkých, náročných a tučných dortů? Inspirujte se našimi recepty na slaný dort! Vhodné jako narozeninový dort i jen tak na chuť.

Recepty na vařená vajíčka 4x jinak

Milan & OndraMilan & Ondra
14. 12. 2017

Vejce jsou důležitou surovinou pro množství bílkovin. Chcete si připravit výživnou snídani či oběd? Zkuste naše recepty na vařená vejce!

Nekupujme pochutiny

Pochutiny, jako jsou chipsy, křupky, čokoláda, oplatky a další, dost lezou do peněz. A navíc nejsou vůbec zdravé. Ale abyste místo kousání nehtů při televizi měli co zakousnout, připravte si něco dobrého doma. Udělejte si domácí slané pečivo nejen k televizi, ale i jako pohoštění. Levně si můžete přichystat i plněné pečivo čímkoliv budete chtít.

Místo sladkých čokolád a oplatků můžete sobě či dětem udělat kynuté pečivo na sladko ve více variantách. Kynuté těsto obecně vyjde velmi levně a dá se z něho vymyslet spousta dobrot.

Vařte ve velkém a zamrazte

Vaření na jeden den se opravdu nevyplácí. Při propočtu vydané energie, jak fyzické, tak fyzikální, to za to opravdu nestojí.

Zavařujte a tvořte své polotovary a konzervy

V mnoha případech se to oplatí, zejména pokud máte úrodu ze zahrádky. Můžete si udělat lahodné marmelády, kečupy, kompoty nebo pečené čaje.Podívejte se, jak na výborné jablečné zavařeniny.

 A co třeba taková domácí masová konzerva? V obchodech často za levný peníz najdem jen něco, co zdaleka maso připomíná. 

Tvořte podomácku

Domácí majonéza za pár minut. Ano, je jednoduchá, poctivá a hlavně ušetří vaši peněženku, pokud se právě kvůli této zapomenuté surovině musíte vydat do dalekého obchodu.

Ať už dostanete chuť na sladké či slané, u nás naleznete spoustu inspirace. Upečte si domácí pizzu na mnoho způsobů nebo třeba voňavou domácí vánočku.