Černé kafe: povzbuďte tělo i mysl

Milan & OndraMilan & Ondra
21. 05. 2020

Jste milovníci kávy a černá káva má vaši oblibu na všechny způsoby? My vám přinášíme hned 3 recepty, které bude milovat opravdu každý.

TOP 6 receptů z toustového chleba

Milan & OndraMilan & Ondra
7. 07. 2019

Inspirujte se recepty na toasty a urychlete si zdlouhavé vyvařování. Toasty jsou hned hotové, chutnají skvěle a dají se připravit na stovky způsobů.

Skvělé recepty na horký čaj

Milan & OndraMilan & Ondra
30. 09. 2018

Naučte se docenit kouzlo doma připraveného čaje. Ať už si chcete odpočinout s šálkem v ruce, nebo vyléčit rýmu! Inspirujte se recepty na horké čaje!

Podomácku dělaný bufet za studena

Milan & OndraMilan & Ondra
18. 09. 2018

Z běžné kuchyně vytvořte domácí bufet a potěšte sebe i své hosty. S těmito jednoduchými recepty to zvládnete mrknutím oka.

Snídaně narychlo i to go

Pokud je před vámi náročný den a nestíháte se vydatně najíst, připravte si smoothie z čerstvých surovin. Pokud si jej přichystáte večer, stačí jej vzít s sebou a cestou do práce či školy jej protřepat a dopřát si vitaminovou bombu. Zkuste třeba banánové smoothie na 5 způsobů a snídaně to go je hotová.

Pro hutnější podobu doporučujeme připravit jednoduché snídaně z ovesných vloček. Nebo vás láká spíše slaná snídaně? Stačí krajíček celozrnného chleba a na to tvarohovou pomazánkou na slano.

Svačiny na ráno i odpoledne

Honí vás mezi jídly mlsná? Nebo potřebujete lákavou svačinu do školy či práce? Připravte si třeba úžasné zapečené toasty ve 4 snadných variantách. Jako lehkou svačinku doporučujeme dokonalé borůvkové smoothie.

Obědy raz dva

Narychlo se dá ukuchtit spousta receptů. Zajisté to nebude svíčková nebo kachna, ale i tak si můžete pochutnat. Záleží, zda si zvolíte zeleninová, masová, luštěninová jídla. Ze zeleninových pokrmů máme recepty na špenát hotový za pár minut.

Z masových pokrmů připravíte narychlo kuřecí maso v 7 variacích. Nebo vyzkoušejte recepty na hovězí za minutku.

Studené i teplé večeře

Křupavá večeře i ze staršího pečiva každého potěší. Nestíháte? Připravte si lahodné zapečené toasty. Na vydatnější večeři pro celou rodinu můžete připravit těstoviny dle vlastní volby s omáčkou.

Když dorazí nečekaná návštěva

Nečekaná návštěva může mile překvapit. Ale co se dá narychlo připravit? Nenechme se zaskočit. Suroviny na palačinky máme určitě pokaždé doma. Připravme palačinky na slaný i sladký způsob. O výběr nápojů také nouze nebude. Podívejte se, jak na skvělý nápoj hotový za minutku.