Skvělé recepty na horký čaj

Milan & OndraMilan & Ondra
30. 09. 2018

Naučte se docenit kouzlo doma připraveného čaje. Ať už si chcete odpočinout s šálkem v ruce, nebo vyléčit rýmu! Inspirujte se recepty na horké čaje!

Podomácku dělaný bufet za studena

Milan & OndraMilan & Ondra
18. 09. 2018

Z běžné kuchyně vytvořte domácí bufet a potěšte sebe i své hosty. S těmito jednoduchými recepty to zvládnete mrknutím oka.

Nejjednodušší svačina: zapečené tousty

Milan & OndraMilan & Ondra
19. 04. 2018

Teplé tousty - to je nejjednodušší svačina, snídaně nebo hodně lehký oběd či večeře. My vám přinášíme 4 nejoblíbenější a nejjednodušší recepty.

Jogurty podomácku na sladko i na slano

Milan & OndraMilan & Ondra
23. 03. 2018

Jogurty jsou zcela běžně k dostání. Chcete připravit domácí jogurt třeba i na slano? Inspirujte se našimi recepty a dopřejte si jogurt jaký chcete!

Oblíbená vajíčka po studenu 3x jinak

Milan & OndraMilan & Ondra
10. 03. 2018

Vejce má běžné zastoupení ve snídani, obědu i večeři. Vajíčka jsou skvělá natvrdo uvařená ve studených chodech. A takové recepty jsme vám připravili.

Snadné recepty na dorty na slano

Milan & OndraMilan & Ondra
5. 01. 2018

Máte po krk sladkých, náročných a tučných dortů? Inspirujte se našimi recepty na slaný dort! Vhodné jako narozeninový dort i jen tak na chuť.

Snídaně narychlo i to go

Pokud je před vámi náročný den a nestíháte se vydatně najíst, připravte si smoothie z čerstvých surovin. Pokud si jej přichystáte večer, stačí jej vzít s sebou a cestou do práce či školy jej protřepat a dopřát si vitaminovou bombu. Zkuste třeba banánové smoothie na 5 způsobů a snídaně to go je hotová.

Pro hutnější podobu doporučujeme připravit jednoduché snídaně z ovesných vloček. Nebo vás láká spíše slaná snídaně? Stačí krajíček celozrnného chleba a na to tvarohovou pomazánkou na slano.

Svačiny na ráno i odpoledne

Honí vás mezi jídly mlsná? Nebo potřebujete lákavou svačinu do školy či práce? Připravte si třeba úžasné zapečené toasty ve 4 snadných variantách. Jako lehkou svačinku doporučujeme dokonalé borůvkové smoothie.

Obědy raz dva

Narychlo se dá ukuchtit spousta receptů. Zajisté to nebude svíčková nebo kachna, ale i tak si můžete pochutnat. Záleží, zda si zvolíte zeleninová, masová, luštěninová jídla. Ze zeleninových pokrmů máme recepty na špenát hotový za pár minut.

Z masových pokrmů připravíte narychlo kuřecí maso v 7 variacích. Nebo vyzkoušejte recepty na hovězí za minutku.

Studené i teplé večeře

Křupavá večeře i ze staršího pečiva každého potěší. Nestíháte? Připravte si lahodné zapečené toasty. Na vydatnější večeři pro celou rodinu můžete připravit těstoviny dle vlastní volby s omáčkou.

Když dorazí nečekaná návštěva

Nečekaná návštěva může mile překvapit. Ale co se dá narychlo připravit? Nenechme se zaskočit. Suroviny na palačinky máme určitě pokaždé doma. Připravme palačinky na slaný i sladký způsob. O výběr nápojů také nouze nebude. Podívejte se, jak na skvělý nápoj hotový za minutku.